Meslektaşlarımıza Özel İndirimler
Kurum Logosu Kurum Adı İndirim Oranı Açıklama
ÖZEL GENESİS %20 Değerli Meslektaşlarımız; Odamız ve Özel Genesis Hastanesi arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz( anne, baba,eş ve çocukları) ayaktan ve yatarak tedaviler ile laboratuvar tahlilleri, radyolojik tetkikler ve ameliyat gibi işlemlerde % 20 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.
SEVEN DEEP HOTEL Değerli Meslektaşlarımız; SEVEN DEEP HOTEL ve Eczacı Odamız arasında imzaladığımız protokol kapsamında eczacılarımız ve aileleri özel konaklama ayrıcalığı İletişim: 0312 428 70 70-0312 428 71 74
WHİTE DENTAL CLINIC %15 Değerli Meslektaşlarımız; 29 Temmuz 2020 Tarihinde Odamız ve Özel White Dental Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz( anne, baba, eş ve çocukları)sunulan hizmetlerden % 20 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.
ÖZEL AKKOL KOLEJİ %30 Diyarbakır Eczacı Odası ile Akko Kolej arasında Eğitim Sözleşmesi imzalandı. Sözleşmeye göre Odamız üyeleri öğrencilerini %30 oranında indirimli fiyat ile kaydedebilirler. (Kitap, servis ve kıyafet) ücretleri okulun belirlediği makul düzeyde olacaktır. indirimli olarak kaydolan öğrencilerin, devam eden eğitim dönemlerinde Akkol Koleji\'nde eğitime devam etmek istemeleri halinde mevzuata göre yapılması gereken artış yapılarak ücretlendirilecektir. Akkol Koleji velisi veli adayı olan kişiler, yeni kayıt işlemleri esnasında kurumsal anlaşma bilgisini ilgili makama beyan etmekle yükümlüdür. Bu sözleşme, 10/07/2020 tarihinde imzalanmış olup, 31/12/2020 tarihine kadar geçerlidir.
AMERİKAN KÜLTÜR KOLEJİ %30 Diyarbakır Eczacı Odası ile Amerikan Kültür Kolejleri arasında Eğitim Sözleşmesi yapıldı. Sözleşmeye göre Odamız üyeleri öğrencilerini anlaşılan indirimli fiyat üzerinden kaydedebilirler. Okul öncesi, ilkokul ve ortaokul kademelerinde geçerli sözleşme dışında kalan (kitap, servis ve kıyafet) ücretleri okulun belirlediği makul düzeyde olacaktır. Ayrıntılı bilgiyi Odamızdan alabilirsiniz. İndirimli olarak kaydolan öğrencilerin, devam eden eğitim öğretim dönemlerinde de Amerikan Kültür Koleji’nde eğitime devam etmek istemeleri halinde mevzuata göre yapılması gereken artış yapılarak ücretlendirilecektir. Amerikan Kültür Koleji velisi veya veli adayı olan kişiler, yeni kayıt işlemleri esnasında kurumsal anlaşma bilgisini ilgili makama beyan etmekle yükümlüdür. Bu sözleşme, 10/07/2020 tarihinde imzalanmış olup, 31/12/2020 tarihine kadar geçerlidir.
İNGİLİZ KÜLTÜR YABANCI DİL KURSLARI %25 Değerli Meslektaşlarımız; 07.09.2020 ile 07.09.2021 tarihleri arasında odamız ve İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları arasında protokole göre Oda üyelerimiz kurs hizmetlerinde %25 oranında indirimle yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz..
Bosch Karma Araç Servisi %30-%40 Değerli Meslektaşlarımız; 09 Kasım 2020 Tarihinde Odamız ve Karma Bosh Araç Servisleri arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimize yedek parçada yüzde 30, işçilikte yüzde 40 oranında özel indirim sağlanacaktır. Sağlıklı günler dileriz. Bosch Karma Araç Servisi Adres: Selahattin Eyyubi Mah. Urfa Bulvarı (Genesis Hastanesi Karşısı,Ninova AVM yanı) No:7/A Bağlar -DİYARBAKIR Tel: 0412 504 05 04-0546 504 05 04
ENDO %15 Değerli Meslektaşlarımız; Odamız ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Berçem AYÇİÇEK (Endo) arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz (anne, baba,eş ve çocukları) sunulan hizmetten %15 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.
BOWER HOSPİTAL %20 Değerli Meslektaşlarımız; Odamız ve Özel Bower Hastanesi arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz( anne, baba,eş ve çocukları) ayaktan ve yatarak tedaviler ile laboratuvar tahlilleri, radyolojik tetkikler ve ameliyat gibi işlemlerde % 20 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.
BATI HASTANESİ %20 Değerli Meslektaşlarımız; Odamız ve Özel Batı Hastanesi arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz( anne, baba,eş ve çocukları) ayaktan ve yatarak tedaviler ile laboratuvar tahlilleri, radyolojik tetkikler ve ameliyat gibi işlemlerde % 20 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.
MEMORİAL %15 Değerli Meslektaşlarımız; Odamız ve Özel Memorial Diyarbakır Hastanesi arasında yapılan protokole göre Oda üyelerimiz( anne, baba,eş ve çocukları) ayaktan ve yatarak tedavileri ile laboratuvar tahlilleri, radyolojik tetkikler ve ameliyat gibi işlemlerde %15 oranında indirimden yararlanabilirler. Sağlıklı günler dileriz.