Türkiye Finans Sağlık Çalışanları ile İlgili Düzenlemeler Avantajlı Finansman Desteği

Sağlık Çalışanları ile İlgili Düzenlemeler

 

 

​​​Türkiye Finans olarak umudu yaşatmak için gecesini gündüzüne katan, hayata katılmamızı sağlayan sağlık çalışanlarımızı desteklemeyi borç biliyoruz. Bu zorlu süreçte hayatlarını kolaylaştıracak, endişelerini azaltacak ve ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olacak Sağlık Çalışanları Destek Planımızla tüm sağlık çalışanlarının yanındayız.

Sağlık Çalışanları Destek Planı kapsamında mevcut finansman ödemelerinizi kâr payı olmadan öteleyebilir, ücretsiz Yaşam Koruma Sigortası, günlük öncelikli ihtiyaçlarınız için market siparişi hizmeti gibi çözümlerimizle kendinizin ve sevdiklerinizin yaşam standartlarını güvenceye alabilirsiniz.

Sağlık Çalışanları Destek Planından Kimler Yararlanabilir?

Sağlık Çalışanları Destek Planı halihazırda Türkiye Finans müşterisi olan ve yeni Türkiye Finans müşterisi olacak doktor, hemşire, eczacı ve sağlık personeli/çalışanları yararlanabilir.

Sağlık Çalışanları Destek Planı Kapsamında Sunulan Hizmetler

AVANTAJLI FİNANSMAN DESTEĞİ

·         Tahsis ücreti olmadan, 100 000 TÜRK LİRASINA kadar, %0,89 kâr payı ile 3 ay ötelemeli, 60 aya kadar vade İhtiyaç Finansmanı desteği sağlanacaktır.

·         Mevcut müşterilerimiz sağlık personeli kimlikleri ile şubesine başvurabilir.

·         Yeni müşterilerimiz ise,  başvuru Bu bağlantı yeni sekmede açılacak. formunu doldurarak müşterimiz olabilirler. Bu işlem için anlaşmalı kuryemiz müşteri olma evraklarımızla birlikte sizi seçeceğiniz (Sağlık kuruluşları dışında) adresinizde ziyaret edecektir. Sonrasında finansman başvurunuz için şubenizi arayabilirsiniz.

·         31 Mayıs tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz.

·         Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

KAR PAYI TALEP ETMEDEN FİNANSMAN ÖTELEME DETEĞİ

·         Sağlık çalışanlarımızın Türkiye Finanstan alınmış olan Konut, Taşıt, İhtiyaç Finansmanlarına ait mevcut ödeme planları talep etmeleri durumunda ek kâr payı alınmadan 6 ay ötelenebilecektir.

·         Bu talebinizi hafta içi 08:30-17:00 saatleri arasında 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak iletebilir, erteleme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

·         31 Mayıs tarihine kadar öteleme taleplerinizi iletebilirsiniz.

·         Banka finansman başvurularını serbestçe değerlendirme ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

·         Kampanya kapsamında 15 mart 2020 tarihi öncesinde kullanılmış mevcut finansmanlar için öteleme yapılacaktır.                   

KATILMA HESAPLARINA AVANTAJLI KAR PAYLAPIM ORANI DESTEĞİ

·         Tüm sağlık çalışanı müşterilerimizin tasarruf hesaplarına Avantajlı Kâr Paylaşım Oranlarından yararlanma imkânı sunulacaktır. TL cinsinden katılma hesapları için 90 havuzundan, döviz katılma hesabı olan müşterilerimize 75 havuzundan kâr payı dağıtılacaktır.

ÜCRETSİZ KREDİ KARTI DESTEĞİ

·         Mevcut kredi kartlarından 31 Aralık 2021 tarihine kadar kart ücreti alınmayacaktır. Bankamızdan ilk defa kredi kartı alacak sağlık çalışanları da aynı muafiyetten yararlanabileceklerdir.

SİGORTA ÜRÜNLERİNDE EKSTRA İNDİRİM DESTEĞİ

·         Türkiye Finans aracılığı ile Bereket Sigorta A.Ş. üzerinden yapılacak Kasko ve Konut Finansmanı bağlantılı sigorta ürünlerinde mevcuttaki indirimlere ilave olarak %15 oranında ekstra indirim sağlanacaktır.

TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI DİYARBAKIR ŞUBESİ

İLETİŞİM: AHMET YAŞAR 506 300 11 32 ahmet.yasar@turkiyefinans.com.tr