Ekim Nöbet Çizelgesi
01-10-2020 Perşembe UYSAL SERDAR ARAS DİLAN IRMAK LALE AŞİTİ AMED
02-10-2020 Cuma TİLLO YEKTA ÇUHADAR CANAN BÜYÜK GÜLİSTAN MANDALİNA VİNA
05-10-2020 Pazartesi DOĞU CEYLAN NAZ KERİM EVİNDAR KİRAZ ÇİÇEĞİ ASAF ARSLAN
06-10-2020 Salı PASUR SEVİM NURDAN FIRAT HAMRAVAT DİCLE HUZUR PAKETÇİ NORA
07-10-2020 Çarşamba TOPRAK İREM TEPE KOZA ULUSOY ÖZDEMİR KENT BODAKÇİ
08-10-2020 Perşembe YAĞMUR ERBATUR ÇAĞLA KURUÇEŞME TURKUAZ ERDİNÇ ELİF EMİR
09-10-2020 Cuma ÇİÇEK TUTİ TURAÇ DİCLE YENİHAL YİĞİT BERF DOZ
12-10-2020 Pazartesi KURTULUŞ ŞEHİTLİK ÖZDENİZ İBNİSİNA GÖKKUŞAĞI AKSÜNGER DOĞA SU
13-10-2020 Salı HALK NEHİR İDİL BAVER ZÜMRÜT SARISALTIK ZİN BERİVAN
14-10-2020 Çarşamba KASIMOĞLU MURAT ÇEVRE ŞENTEPE BAĞCILAR KALENDER ÇAĞLAR DİYARBAKIR
15-10-2020 Perşembe VADİ YAZICIOĞLU HELİN ŞENAY VİZYON SELAMET HİLAL HACETTEPE
16-10-2020 Cuma A PLUS FORUM BERİTAN NEŞE NEZAHAT RÜZGAR ECE NEHİR MEVSİM
19-10-2020 Pazartesi EGE UFUK ŞİFA BOZAN IŞIK ALİ OKYANUS ASLI GÜNEL
20-10-2020 Salı GÜLAN NEFES DOĞRU GİRNE HUZUREVLERİ YENİYOL ZEHRA LİMAN
21-10-2020 Çarşamba DAĞKAPI OFİS PINAR BAĞLAR ÇELEBİ SEMT KADİR İSKAN MAFRAK
22-10-2020 Perşembe SURKENT GÜNEYDOĞU HAVİN YENİ HAYAT DERMAN AKADEMİ DİCLE PİLATİN CEYLAN KARAVİL PARK
23-10-2020 Cuma ORMAN JANYA ORYIL AYŞİN MERKEZ İNAN ARYA ESRA'NIN
26-10-2020 Pazartesi MED ORTADOĞU SERÇEM REŞİTOĞLU HAVALİMANI ÖZER PERA ŞİRİNEVLER
27-10-2020 Salı BÜŞRA ZELAL UZMAN FERAH ÖNCÜ HELİN YAŞAM KAYAPINAR HÜLYA
28-10-2020 Çarşamba ÖZLEM DİCLE FIRAT YENİ İSTANBUL HİSAR ARZU ELİT DEFNE ALİ EREN
29-10-2020 Perşembe MED FORUM BERİTAN DİYAR KERİM ZÜMRÜT ECE ANKA ROTA
30-10-2020 Cuma KARDEŞLER NUJİN DENİZ ROJDA NUDEM VİTAMİN CEMRE CADDE 50
03-10-2020 Cumartesi ÇİÇEK GÜNEYDOĞU ŞİFA AYŞİN ZÜMRÜT YİĞİT ELİF ZEHRA
04-10-2020 Pazar SURKENT OFİS ADA ŞENTEPE HAVALİMANI İRFAN KENT BERİVAN
10-10-2020 Cumartesi KARDEŞLER HELİN BAĞLAR ARZU SELAMET ROHAT ASLI GÜNEL
11-10-2020 Pazar VADİ SERDAR YILDIZ REŞİTOĞLU TURKUAZ İNAN KADİR AMED
17-10-2020 Cumartesi BÜŞRA CEYLAN UZMAN BOTAN ULUSOY VİTAMİN ARYA AMED
18-10-2020 Pazar TİLLO SEYRANTEPE HELİN ŞEYMA DERMAN MAVİ BATI ARSLAN
24-10-2020 Cumartesi YENİŞEHİR İREM TURAÇ HİSAR GÜLSEREN AKSÜNGER YENİYOL ALİ EREN
25-10-2020 Pazar TOPRAK UFUK UZMAN ŞENAY ZÜMRÜT ÖZDEMİR ELİF BODAKÇİ
31-10-2020 Cumartesi AGÜLOĞLU ZELAL TEPE BOZAN DERMAN AKADEMİ DİCLE BİRTANE ROTA